سایت اصلی نمایندگی Canon و نمایندگی فروش دوربین کانن در تهران - تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی تلفن تماس سایت اصلی Canon از سراسر ایران 62999596 - 021
ورود شما به سایت اصلی نمایندگی Canon  و نمایندگی فروش دوربین کانن در ایران را خیر مقدم عرض میکنیم. این سایت کاملترین مرجع ارایه اطلاعات و خدمات در رابطه با انواع دوربین ها و لنز های ساخت کمپانی کانن می باشد .
نظر به اینکه کمپانی معظم Canon هیچگونه دفتر مستقیم فروش و خدمات دوربین و لنز در ایران ندارد ؛ سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی تلاش نموده است تا تمامی خدمات مورد نیاز برای انواع دوربین و لنز های ساخت کمپانی Canon را در درون کشور و در تمامی نقاط استان ها و شهرشتان ها ارایه دهد .
متاسفانه در نبود مدیریت یکپارچه Canon در ایران شاهد آن بوده ایم که تعدادی ازافراد سودجو با نام نمایندگی اصلی کانن یا سایت اصلی کانن اقدام به سو استفاده از نام و شهرت بین المللی این کمپانی بزرگ نموده اند .

همواره باید به این نکته توجه داشته باشیم که  در شرایط اقتصادی کشور ؛ هیچ یک از کمپانی های بزرگ تولید کننده دوربین و لنز در هیچ یک از شهر های کشور ما ؛ دفتر مستقیم ارایه خدمات نمایندگی تاسیس نکرده اند .

در این بین سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین با تکیه بر سابقه و روابط بین المللی خود توانسته است تا بسیاری از خدمات گسترده فروش و سرویس های پس از فروش دوربین و لنز کانن را به کشور وارد نموده و این خدمات را در سراسر کشور ارایه نماید .
سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش برند های معتبر دوربین
( از جمله Canon ) مفتخر است که طیف گسترده ای از خدمات استاندارد و بین المللی را در تمام سطوح حرفه ای و نیمه حرفه ای و مبتدی در اختیار جامعه عکاسی و تصویر برداری سراسر کشور ارایه می دهد .  
خدمات سایت اصلی Canon

به عنوان نمایندگی اصلی ارایه خدمات فروش و سرویس های پس از فروش دوربین کانن در ایران  ؛ سایت اصلی Canon  را راه اندازی نموده ایم و با ارایه انواع اطلاعات , اخبار ؛ آموزش ها و ... تلاش نموده ایم تا نیاز های مختلف مشتریان محترم نمایندگی کانن را پاسخگو باشیم .

انواع خدماتی که در سایت اصلی Canon در ایران ارایه می دهیم به شرح زیر می باشند .

1 – ارایه آخرین اخبار از جدید ترین مدل های دوربین کانن در ایران

2 – ارایه اطلاعات در رابطه با انواع سرویس های موجود در سایت و نمایندگی اصلی کانن در ایران

3 – ارایه انواع آموزش های عکاسی و تصویر برداری در کانن آکادمی

4 – ارایه انواع خدمات نرم افزاری و به روز رسانی های دوربین و لنز کانن

5 – ارایه آخرین اطلاعات در رابطه با سرویس ها و تعمیر دوربین و لنز کانن

6 – اطلاع رسانی در رابطه با انواع خدمات گارانتی , VIP و بیمه دوربین و لنز کانن