Canon EOS 2000D
عکس های با کیفیت یک دوربین DSLR و فیلم های Full HD با کیفیت سینمایی را حتی در شرایط کم نور به آسانی به دست آورید . دوربین کانن EOS 2000D با برخورداری از یک سنسور 1/24 مگاپیکسلی قابلیتهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد . همچنین با برخورداری از قابلیت های Wi-Fi و NFC به آسانی تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .
خرید این محصول
عکس های با کیفیت عالی ؛ فیلمهایی با کیفیت سینمایی

سنسور 24.1 مکاپیکسلی به شما اجازه می دهد تا 19 برابر بیشتر از هر نوع تلفن هوشمند قادر به دریافت نور و اطلاعات محیط باشید . حتی در شرایط کم نور نیز به آسانی قادر به عکاسی و فیلمبرداری خواهید بود.

خلاقیت بدون زحمت
در حالت نمای زنده Live View و با استفاده از هر یک از مود های Creative Auto جلوه های منحصر به فردی را در تصاویر خود به وجود آورید.  در هر یک از مود های خلاقانه ؛ تنها سوژه خود را به درستی در کادر تصویر قرار دهید و تصویر خلاقانه خود را به دست آورید .
با اطمینان عکاسی کنید .
با برخورداری از Auto Focus دقیق و سرعت عکاسی 3.0 fps و وجود پردازشگر  DIGIC 4+ همه لحظات را در سریعترین زمان ممکن ثبت کنید .

اشتراک گذاری آسان
عکسهای خود را بلافاصله از دوربین به دستگاه های هوشمند انتقال دهید . با قدرت پشتیبان گیری در دستگاه های هوشمند ؛ عکسهای مهم خود را هرگز از دست نخواهید داد.  Wi-Fi و NFC به همراه نرم افزار Canon Camera Connect به شما اجازه می دهند تا تصاویر خود را در دنیای آنلاین به اشتراک بگذارید .

درون جعبه چه چیزهایی وجود دارد ؟

EOS 2000D body
Eyecup Ef
Camera strap EW-400D
Battery Pack LP-E10
Battery Charger LC-E10E
Power cable for battery charger
Getting started guide