Canon EOS 6D Mark II
خرید این محصول

​​قیمت خرید و مشخصات دوربین کانن
Canon EOS 6D Mark II

Canon EOS 6D Mark II
در این دوربین جدید ، نسبت به مدل قبلی تغییرات بسیار زیادی به وجود آمده است اما مهمترین این تغییرات ارایه یک سنسور فول فریم 26.2  مگاپیکسلی است .این سنسور از قابلیت تنظیم ایزو تا 40000 برخوردار است و در صورت اعمال برخی تنظیمات حساسیت سنسور را می توان تا دامنه 102400 نیز ارتقا داد .

این یک دوربین فول فریم عالی برای کسانی است که به تازگی استفاده از دوربین های سطح حرفه ای را آغاز نموده اند

خرید این محصول

​یک فول فریم کوچک با قلبی بزرگ

خرید این محصول
خلاقیت ؛ گام بعدی شما در عکاسی خواهد بود
 
عکاسان پرتره عمق میدان کم را که سنسور فول فریم EOS 6D Mark II ارائه می دهد و توانایی ثبت لحظات  با سرعت 6.5 فریم در ثانیه را دوست دارند.
 هنگام عکسبرداری از مناظر و طبیعت  ، سنسور 26.2 مگاپیکسلی این دوربین تصاویر دقیق و همراه با جزئیات را با وضوح کامل ارایه می دهد .

این دوربین با دارا بودن سنسور ، پردازشگر و قدرت فوکوس بهتر و برتر در مقایسه با مدل قدیمی تر 6D پیشرفتهای بسیار محسوسی را دارا است و  به همراه نرخ پردازش بیشتر در این دوربین، فهرست پیشرفت های آن بسیار طولانی تر نیز شده است .
زمانی که آنرا در دست می گیریم احساس خوبی ایجاد می کند و صفحه گردان لمسی آن یکی از پیشرفت های فوق العاده در آن است .
در ساختار این بدنه از آلیاز آلومینیوم و پالی کربانات به همراه فیبر شیشه استفاده شده است که متضمن مقاومت در برابر گرد و غبار و نفوذ رطوبت و همچنین ضد خش می باشد .
در دست گرفتن این دوربین بسیار راحت بوده و به همراه باطری وزن آن تنها 765 گرم است که 10 گرم سنگین تر از مدل قدیمی آن می باشد . زمانی که در دست گرفته می شود از تعادل خوبی برخوردار است ولی با این وجود اکنون این دوربین تنها با لنز سبک وزن
EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM ارایه می شود
کیفیت ساختار بدنه یکی از افتخارات 6D Mark II است

در ساختار این بدنه از آلیاز آلومینیوم و پالی کربانات به همراه فیبر شیشه استفاده شده است که متضمن مقاومت در برابر گرد و غبار و نفوذ رطوبت و همچنین ضد خش می باشد .
صفحه نمایش لمسی چرخان ، از اندازه مطلوبی برخوردار بوده و در درون آن حجم زیادی از اطلاعات در مورد هر یک از تنظیمات ارایه می شود .کم بودن ضخامت این صفحه نمایش از دیگر ویژگی های مطلوب آن است

سیستم اتوفوکوس 45 نقطه ای آن می باشد .به جای 11 نقطه در مدل قدیمی تر ؛اینجا امکانات بیشتری برای به دست آوردن فوکوس در اختیار شما قرار دارند .
گاهش شما تمایل دارید تا با استفاده از فوکوس تک نقطه ای ؛ محل قرار گیری نقطه فوکوس را به صورت دستی تنظیم کنید
اما اگر شما از آن دسته از عکاسانی هستید که زیاد تمایل به انجام فوکوس و ترکیب بندی مجدد ندارید ؛
بنابراین در اختیار داشتن نقاط اتوفوکوس بیشتر به معنای آن است در هر زمان و در هر ترکیب بندی ؛ بخش بیشتری از تصویر شما شارپ خواهد بود .