​​Canon EOS 800D

Canon EOS 800D

با دوربین DSLR پیشرفته ای که استفاده از آن آسان است ، به عکاسی خود کمک کنید.
خرید این محصول
دوربین کانن Canon EOS 800D یکی از دوربین های پیشرفته کمپانی کانن در رده APS-C DSLR می باشد. در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 24MP APS-C CMOS و سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF همانند فناوری به کار رفته در دوربین پیشرفته تر EOS 77D ، استفاده شده است .
سیستم اتوفوکوس این دوربین از نوع 45 نقطه ای تمام کراس در حالت عکاسی با ویزور می باشد و سنسور نورسنج آن نیز از نوع 7650-pixel RGB+IR شرایط لازم برای دقت و عملکرد سیستم اتوفوکوس فراهم می آورد .
صفحه ال سی دی 3 اینچی Canon EOS 800D از نوع باز شونده و کاملا چرخان بوده و عملکرد لمسی آن به گونه ای طراحی شده است که بسیاری از کنترل های عملکرد داخلی دوربین را در اختیار عکاس قرار می دهد.
دیدگاه خود را گسترش دهید

با استفاده از صفحه لمسی Vari-Angle EOS 800D برای ساخت صحنه ، عکس و فیلم بگیرید. با یک ضربه بر روی صفحه نمایش , به راحتی فوکوس کنید و عکس بگیرید.

به دنیای سیستم های EOS  خوش آمدید

دوربین کانن
EOS 800D یکی از اعضای خانواده بزرگ محصولات EOS کانن است و انواع مختلفی از لنز ها و لوازم جانبی کانن با آن قابل استفاده می باشند.

برنامه Canon Photo Companion

برنامه Photo Photo Companion که شریک نهایی هر داستان سرایی تصویری است ، درصورت نیاز بیشتر به دانش و محتوای  تخصصی به شما امکان دسترسی می دهد - بنابراین می توانید داستان های خود را واقعاً زنده کنید.

درون جعبه چیست ؟
EOS 800D Body
Eyecup EF
Camera Cover R-F-3
Wide Strap EW-400D
Battery Pack LP-E17
Battery Charger LC-E17E
AC Power Cable (Eur)
User Manual Kit