​نمایندگی دوربین کانن در ساری

نمایندگی کانن و نمایندگی فروش دوربین کانن  Canon در ساری به مدیریت عمران قاسمی – تماس با نمایندگی دوربین کانن در ساری شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) از سراسر ایران
 
نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دوربین کانن در ساری بر عهده تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن  به مدیریت عمران قاسمی است . دفتر نمایندگی دوربین کانن در ساری هنوز افتتاح نشده است و از این روی به اطلاع هموطنان عزیز در شهر ساری می رسانیم که جهت برخورداری از خدمات نمایندگی دوربین کانن در باب  بیمه و گارانتی و همچنین جهت دریافت خدمات تعمیر دوربین و تعمیر لنز کانن ؛ به مرکز خدمات نمایندگی دوربین کانن در تهران مراجعه نمایید . کارشناسان نمایندگی دوربین کانن , خدمات مورد نیاز برای تمامی دستگاه های عکاسی و تصویر برداری در مدت 24 ساعت کاری ؛ ارایه می نمایند. برای مشاهده خدمات قابل ارایه در رابطه با نمایندگی دوربین و لنز کانن ؛ بخش های مختلف همین سایت؛ اطلاعات لازم را ارایه می دهند .
 
به هموطنان و مالکان عزیز دوربین های کانن در شهر ساری و سایر شهر های استان مازندران توصیه می شود تا از سپردن دوربین و لنز خود به مراکز و نمایندگی های غیر مجاز شدیدا خودداری نمایند . کمپانی کانن هیچگونه نمایندگی رسمی در استان مازندران ندارد و آگهی های دروغین که خود را با نام نمایندگی کانن و یا نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ساری یا استان مازندران معرفی می کنند ؛ فاقد وجاهت می باشند .
 
نمایندگی کانن یکی از با سابقه ترین برند های تولید دوربین و لنز و فلاش عکاسی بوده و ازمدت های بسیار مدیدی در ایران فعالیت داشته است اما با توجه به شرایط حاکم بر منطقه تاکنون از افتتاح نمایندگی رسمی کانن در ایران خودداری نموده است . بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشیم که خدمات نمایندگی دوربین کانن در ساری ؛ توسط عوامل مجاز انجام نمی شود و برای دریافت خدمات اصلی و اورجینال شرکتی ؛ حتما باید دوربین یا لنز کانن خود را به تهران ارسال نمایید .
ارایه خدمات مشاوره در زمینه خرید دوربین و لنز عکاسی کانن ؛ خدمات مشاوره و پاسخگویی به سئوالات عکاسی ، ارایه راهکار های تجاری در زمینه بهبود و رونق کسب و کار عکاسان در شهر ساری؛ ارایه مشاوره های فنی در زمینه استفاده از دوربین ؛ لنز و تجهیزات نورپردازی و تصویر برداری ؛ معرفی عکاسان و تصویر برداران برتر ؛ و بسیاری از موارد دیگر در بخش مشاوره نمایندگی دوربین کانن canon در ساری ؛ قابل انجام می باشد.