​نمایندگی کانن Canon در تهران

نمایندگی کانن در تهران با مدیریت عمران قاسمی به نشانی تهران ؛ خیابان جمهوری – خیابان رازی – کوچه یاسمن پلاک 1 – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد )


نمایندگی کانن Canon در تهران بر عهده تعمیرگاه مرکزی دوربین با مدیریت عمران قاسمی می باشد.

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش دوربین های کانن در ایران بوده و مستقیما تحت نظر کمپانی Canon قرار دارد. همچنین این مرکز با بیش از 30 سال تجربه در زمینه ارایه خدمات پس از فروش دوربین های عکاسی کانن ؛ بزرگترین مرکز تعمیر دوربین و تعمیر لنز کانن در سراسر خاور میانه نیز می باشد.

نمایندگی کانن در تهران

​نمایندگی فروش دوربین کانن در تهران

نمایندگی کانن در تهران ؛ بزرگترین فروشگاه دوربین و لنز کانن نیز به شمار می آید و این مرکز از جمله اصلی ترین مراکز عرضه محصولات عکاسی کانن به سایر نقاط کشور نیز  می باشد .

فروشگاه دوربین کانن در تهران ؛ تمامی رده های دوربین ؛ لنز ؛ و فلاش عکاسی ساخت کمپانی کانن را ارایه می دهد .

فروش دوربین DSLR کانن ؛ فروش دوربین کامپکت کانن ؛ فروش دوربین میرورلس کانن ؛ فروش لنز کانن و فروش انواع محصولات فلاش کانن ؛ از جمله وظایف و خدمات اصلی نمایندگی فروش دوربین کانن در تهران می باشد.

نمایندگی کانن در تهران
نمایندگی خدمات پس از فروش کانن در تهران
نمایندگی کانن در تهران  همچنین اصلی ترین مرکز ارایه خدمات پس از فروش محصولات کانن دراین شهر نیز  می باشد. فروش دوربین بدون ارایه خدمات پس از فروش اعتبار چندانی ندارد و از این روی ؛ ما با تکیه بر بخش فنی بسیار قدرتمند خود در نمایندگی کانن در تهران ؛ یکی از قوی ترین سیستم های ارایه خدمات پس از فروش دوربین کانن در شهر تهران را ارایه نموده ایم .

در این مرکز ؛ انواع خدمات تعمیر دوربین کانن ؛ تعمیر لنز کانن ؛ تعمیر فلاش کانن ؛ ارایه گارانتی برای دوربین کانن , صدور بیمه نامه معتبر برای دوربین و لنز کانن ؛ ارایه خدمات VIP برای محصولات کانن ؛ و همچنین ارایه خدمات CPS محصولات کانن در تهران را انجام می دهد . به جرات میتوان بیان نموده که این مرکز ؛ یکی از قوی ترین مراکز ارایه خدمات پس از فروش در میان تمامی مراکز نمایندگی کانن در سطح منطقه به شمار می آید .
نمایندگی کانن در تهران
آکادمی نمایندگی کانن در تهران

آموزش کار با محصولات عکاسی و نورپردازی ساخت Canon از جمله خدمات قابل ملاحظه در مرکز نمایندگی کانن در تهران  می باشد . آکادمی نمایندگی کانن در تهران ؛ یک مرکز آموزشی بزرگ و پیشرفته است که انواع آموزش های عکاسی و تصویر برداری و روش های کار با دوربین و لنز های کانن را ارایه می دهد .

ارایه آموزش های عکاسی در سطوح مبتدی ؛ نیمه حرفه ای و حرفه ای و همچنین آموزش عکاسی در سبک های مختلف ( پرتره ؛ منظره , ماکرو , تبلیغاتی و ... ) از جمله عملکرد های این مجموعه آموزشی در نمایندگی کانن در تهران می باشند .

مشاوره رایگان خرید دوربین در نمایندگی کانن در تهران

دوربین ها و لنز های عکاسی و تصویر برداری ساخت کمپانی کانن دارای رده بندی های گسترده ای بوده و اغلب انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول از میان این تعداد از تولیدات کمپانی Canon یک امر سخت و دشوار می تواند باشد .

همچنین با وجود تعداد زیادی از افراد سودجو و ناآگاه که به ارایه اطلاعات اشتباه در بازار محصولات عکاسی مبادرت می ورزند ؛ با راه اندازی بخش مشاوره رایگان خرید دوربین در نمایندگی کانن در تهران ؛ بر آن شده ایم که فرایند انتخاب یک دوربین یا لنز مناسب برای هر یک از کاربران را ؛ تا حد ممکن ساده تر نموده و از ابتدای مسیر خرید یک دوربین کانن ؛ اطلاعات کاملا صحیح را در اختیار مشتریان محترم نمایندگی کانن در تهران قرار دهیم .

برای دریافت مشاوره رایگان خرید دوربین ؛ تنها کافی است تا با شماره تلفن 1438 ( بدون کد )  تماس حاصل نموده و به بخش مشاوره رایگان خرید دوربین و لنز کانن در این مرکز ، وصل شوید .

نمایندگی کانن در تهران
نمایندگی کانن در تهران