​​Canon EOS 5DS R

​​Canon EOS 5DS R

ویژگی های بیشتر
خرید این محصول
مهندسی شده برای دستیابی به نهایت کیفیت تصویر DSLR

طراحی شده برای ارائه نهایت کیفیت تصویر DSLR ، با وضوح 50.6 مگاپیکسل و حذف فیلتر  low_Pass که وضوح سنسور دوربین را به حداکثر می رساند.

تصاویر با کیفیت عالی را در A0 و بالاتر چاپ کنید

تصاویر با وضوح فوق العاده بالا را در قالب بزرگ - A0 و بالاتر - با نویز کم ، رنگ واقعی پوست و تولید رنگ برجسته و دقیق به لطف پردازنده های Dual DIGIC 6 با عملکرد بالا چاپ کنید.

وضوح پیشرفته

یک فیلتر Low - Pass ، وضوح و وضوح تصاویر را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش می دهد ، و این باعث می شود EOS 5DS R گزینه مناسبی برای عکسبرداری در فضای باز یا در شرایط کنترل شده استودیو باشد.

به لطف پردازنده های Dual DIGIC 6 - حتی با وجود حجم زیادی از داده های گرفته شده توسط سنسور 50 مگاپیکسلی - از پردازش سریع تصویر و پاسخگویی دوربین لذت ببرید.
شما می توانید با یک توانایی بی نظیر در ضبط تصاویر با وضوح 50.6 مگاپیکسل با سرعت 5 فریم در ثانیه تمام اقدامات را انجام دهید ، در حالی که اتصال USB 3.0 به شما امکان فیلمبرداری سریع و کنترل دوربین از راه دور را می دهد.
ردیابی و تشخیص سوژه پیشرفته

فناوری AF ردیابی و شناسایی هوشمند (iTR) EOS از اطلاعات رنگ و چهره برای شناسایی و ردیابی سوژه ها هنگام حرکت در اطراف کادر تصویر استفاده می کند.
پاسخگویی AF را می توان با استفاده از ابزاری ساده تنظیم کرد که با توجه به محیط عکسبرداری و سوژه ، ردیابی فوکوس را تنظیم می کند ، بنابراین سایر اشیا که لحظه ای از جلوی سوژه عبور می کنند نمی توانند در فوکوس دوربین تداخل داشته باشند.
فوکوس خودکار 61 نقطه ای

حتی در شرایط کم نور با استفاده از سیستم AF 61 نقطه ای
  ، فوکوس را به صورت سریع و دقیق انجام دهید . 41 نقطه فوکوس از نوع کراس ، به همراه پنج نقطه کراس متقابل بسیار حساس ، دقت بیشتری را ارائه می دهند.