معرفی دوربین کانن
Canon EOS R5
دوربین کانن Canon EOS R5 یک دوربین میرورلس فول فریم است که در سال 2020 به عنوان پرچمدار دوربین های میرورلس وارد بازار شده است . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 45 مگاپیکسلی کاملا جدید استفاده شده است و فناوری استابیلایزر داخل بدنه آن قادر است تا لرزش های دوربین به میزان 8 استاپ را تثبیت نماید . سیستم اتوفوکوس بسیار پیشرفته این دوربین از نوع Dual Pixel AF II دارای 1053 نقطه فوکوس تمام کراس است که کل کادر فوکوس را در بر می یگرند . همچنین این سیستم اتوفوکوس پیشرفته از فناوری یادگیری عمقی برای تعقیب انسان یا حیوان مورد عکاسی استفاده می کند .
 
دوربین کانن Canon EOS R5 در زمان استفاده از شاتر الکترونیک قادر به عکاسی با سرعت 20 فریم در ثانیه است و در حالت استفاده از شاتر مکانیکی به سرعت 12 فریم بر ثانیه دست می یابد . در هر دو حالت ؛ سیستم اتوفوکوس متوالی در اختیار کاربر می باشد .

دوربین کانن Canon EOS R5 قادر به انجام فیلمبرداری با کیفیت 8K در 30p یا 24p و ذخیره سازی آن به شکل فوتیج های Raw یا H.265 می باشد . فوتیج های اوورسمپل 4K را تا 120 فریم بر ثانیه نیز می توان به دست آورد . همچنین در زمان فیلمبرداری با این دوربین ؛ گزینه های C-Log و HDR PQ نیز پشتیبانی می شوند .
بدنه دوربین R5 دارای حالت مهر و موم در برابر شرایط اقلیمی است ویزور الکترونیکی OLED آن دارای کیفیت برابر با 76/5 میلیون نقطه است  و صفحه ال سی دی چرخان لمسی با کیفیت 1/2 میلیون نقطه نیز در دسترس می باشد .

این دوربین دارای دو درگاه کارت حافظه ( SD و CF ) می باشد . قابلیت اتصال با وای فای و پشتیبانی از انتقال شبکه ای FTP پر سرعت نیز از جمله ویژگی های آن به شمار می آیند .
​معرفی دوربین کانن
Canon EOS R6
دوربین کانن Canon EOS R6 یک دوربین میرورلس فول فریم سطح حرفه ای است که نسخه پایین تر از دوربین پیشرفته تر R5 بوده اما در هر صورت دارای بسیاری از امکانات پیشرفته و حرفه ای آن نیز می باشد.
در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 20MP CMOS استفاده شده است که مشابه با سنسور به کار رفته در EOS 1D X Mark III می باشد . سیستم استابیلایزر داخل بدنه این دوربین قادر به کاهش لرزش تصویر به میزان 8 استاپ نوردهی است . سیستم اتوفوکوس این دوربین از نوع Dual Pixel AF II است و تعداد 1053 نقطه فوکوس آن قادر به پوشش کامل سطح سنسور اتوفوکوس می باشند  .
دوربین کانن Canon EOS R6 قادر به عکاسی با سرعت 20 فریم بر ثانیه در حالت شاتر الکترونیکی و 12 فریم بر ثانیه با شاتر مکانیکی است و در هر دو حالت ؛ قادر به انجام اتوفوکوس کامل می باشد .
دوربین کانن R6 قادر به فیلمبرداری با کیفیت UHD و DCI 4K تا 60 فریم بر ثانیه می باشد . همچنین فوتیج های فیلمبرداری شده در دو فرمت Raw  و H.265 قابل ذخیره سازی می باشند.
دوربین کانن EOS R6 دارای حالت مهر و موم بدنه در برابر شرایط اقلیمی است و ویزور الکترونیک با کیفیت 69/3 میلیون نقطه به همراه صفحه ال سی دی لمسی کاملا چرخان با کیفیت 62/1 میلیون نقطه از دیگر ویژگی های آن به شمار می آیند . دو درگاه کارت حافظه و قابلیت اتصال با وای فای برای اشتراک گذاری سریع تصاویر نیز از امکانات موجود در Canon EOS R6 می باشند .

​​معرفی دوربین کانن
Canon EOS R

دوربین کانن EOS R اولین دوربین فول فریم میرورلس ( بدون آینه ) است که در کمپانی کانن تولید شده است . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 30.3MP CMOS با اتوفوکوس Dual Pixel AF استفاده شده است .   دامنه حساسیت ایزو در این دوربین 100-40000 می باشد که تا نیز قابل گسترش می باشد. دوربین کانن EOS R قادر است تا هر دو فرمت از فایل های 14-bit (CRW) و (C-RAW) را ثبت نماید و همچنین این دوربین قادر است تا در حالت عکاسی متوالی به سرعت 8 فریم بر ثانیه در حالت تک فوکوس و به سرعت 5 فریم بر ثانیه در حالت اتوفوکوس متوالی دست یابد  .
در سیستم اتوفوکوس این دوربین تعداد 5655 نقطه قابل انتخاب وجود داشته و این دوربین قادر است تا در شرایط کم نور تا -6EV نقطه فوکوس را به دست آورد .
بر روی بدنه کوچک و کم حجم این دوربین از یک ویزور الکترونیکی OLED با کیفیت 3.69M نقطه استفاده شده است . همچنین صفحه ال سی دی 2/3 اینچی آن دارای قابلیت کنترل لمسی و کاملا چرخان می باشد .
پانل OLED فوقانی دوربین نیز تمامی اطلاعات و تنظیمات آنرا نمایش می دهد . همچنین درگاه های Mini-HDMI و USB-C به همراه سوکت میکروفون 3.5mm از جمله امکانات پیشرفته در این دوربین به شمار آورده می شوند. طول عمر باتری در دوربین EOS R برابر با 370 عکس در هر مرتبه شارژ کامل است و درگاه کارت حافظه آن از قابلیت پشتیبانی UHS-II نیز برخوردار است .
این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری با کیفیت 4K UHD تا 29.97 fps با استفاده از ALL-I یا IBP در حداکثر بیت ریت 480MBps می باشد و در صورت تمایل برای استفاده از گزینه 60p کیفیت فیلمبرداری را تا سطح Full HD باید کاهش داد .
معرفی دوربین کانن
Canon EOS RP
دوربین کانن Canon EOS RP یک دوربین میرورلس فول فریم است که به همراه آن از لنز های مانت RF کانن استفاده می شود. در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 26MP CMOS به همراه پردازشگر Digic 8  و سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF با پوشش کادر 88*100 درصد استفاده شده است.

بر روی بدنه سبک و کم حجم این دوربین از یک ویزور الکترونیکی با کیفیت 36/2 میلیون نقطه و صفحه ال سی دی 3 اینچی لمسی و کاملا چرخان و یک درگاه کارت حافظه با قابلیت پشتیبانی از UHS-II استفاده شده است .

این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری 4K/24p با ضریب کراپ است و درگاه های خروجی HDMI ؛ به همراه سوکت های هدفون و میکروفون از جمله امکانات آن به شمار می آیند .
معرفی دوربین کانن
Canon EOS M200
دوربین کانن Canon EOS M200 یک دوربین میرورلس ( بدون آینه ) سطح مبتدی است که در طراحی آن از مانت لنز EF-M استفاده شده است . این دوربین در واقع یک مدل به روز شده از دوربین قدیمی تر M100 است و اصلی ترین تغییر به وجود آمده در آن اضافه شدن توانایی فیلمبرداری در وضعیت عمودی دوربین می باشد .

در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 24MP APS-C CMOS به همراه سیستم اتوفوکوس مطمئن کانن موسوم به Dual Pixel استفاده شده است . صفحه نمایشگر ال سی دی این دوربین ؛ دارای قابلیت  کنترل لمسی بوده و دارای حالت بازشونده به سمت بالا نیز  می باشد .

این دوربین قادر است تا فیلمبرداری 4K را در 30p انجام دهد و همچنین امکان دستیابی به تصاویر تایم لپس 4K با استفاده ازاین دوربین ؛ وجود دارد . بنا بر اعلام کمپانی کانن ؛ این یک دوربین ساده با قابلیت کاربری آسان است و افراد مبتدی قادر خواهند بود تا به آسانی از آن استفاده نمایند.

نمایندگی دوربین کانن
نمایندگی دوربین کانن
معرفی دوربین کانن
Canon EOS M6 Mark II
دوربین کانن Canon EOS M6 Mark II یک دوربین میرورلس با رزولوشن بالا است که برای طراحی و ساخت آن از یک سنسور 32.5MP  استفاده شده است . این دوربین دارای سیستم اتوفوکوس Dual Pixel بوده و قادر است تا فیلمبرداری را با کیفیت 4K/30p  را با استفاده از تمام سطح سنسور خود انجام دهد .

با وجود بسیار کوچک و کم حجم بودن بدنه این دوربین ، اما دوربین کانن Canon EOS M6 Mark II را همچنان یک دوربین خوش دست به شمار می آوریم که کلید  های کنترل متنوع و جنس بدنه ای با کیفیت را در اختیار قرار می دهد .

این دوربین قادر است تا از لنز های سری EF-M ساخت کانن استفاده نماید اما در صورت وجود هرگونه محدودیت ؛ با استفاده از تبدیل کننده های لنز ؛ قابلیت استفاده از لنز های سری EF هم همچنان در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین شایان ذکر است که این دوربین از قابلیت اتصال با وای فای و بلوتوث برای اشتراک گذاری تصاویر ؛ نیز برخوردار می باشد. 

معرفی دوربین کانن
Canon EOS M50

دوربین کانن Canon EOS M50 یک دوربین میان رده و سطح متوسط در گروه دوربین های میرورلس یا بدون آینه می باشد . در طراحی و فناوری ساخت این دوربین از یک سنسور 24MP APS-C CMOS ، پردازشگر DIGIC 8 و سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF ، استفاده شده است . سطح پوشش اتوفوکوس در این سیستم برابر با 88% x 100% به همراه 143 نقطه فوکوس است . در زمان استفاده از لنز های غیر از سری M ؛ ممکن است تعداد نقاط اتوفوکوس به 99 کاهش یابد . این دوربین قادر به انجام عکاسی با سرعت 7.4 fps به همراه اتوفوکوس متوالی می باشد .
صفحه ال سی دی آن از نوع 3 اینچی لمسی است و با کیفیت 04/1 میلیون نقطه دارای وضعیت بازشونده و کاملا چرخان می باشد . این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری با کیفیت 4K UHD در 30p می باشد.البته باید توجه داشته باشیم که فیلمبرداری 4K همراه با مقداری ضریب کراپ می باشد و البته عملکرد اتوفوکوس آن در زمان فیلمبرداری با کیفیت 4K از بین می رود .
قابلیت اتصال با وای فای و بلوتوث برای اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی و دستگاه های هوشمند جانبی نیز وجود دارد .
معرفی دوربین کانن
Canon EOS M100
دوربین کانن Canon EOS M100 یک دوربین میرورلس سطح مبتدی است که از قابلیت تعویض لنز برخوردار است . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 24MP APS-C CMOS به همراه پردازشگر DIGIC 7 و سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF استفاده شده است .

صفحه ال سی دی این دوربین از نوع لمسی بوده و قادر به چرخش 180 درجه به سمت بالا می باشد و از این روی برای ثبت عکس و ویدئو به صورت سلفی ؛ مناسب می باشد . این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری با کیفیت 1080/60p بوده و برای ثبت عکس و تصویر از لنز های مانت EF-M  استفاده می کند .