Canon EOS-1D X Mark III
زندگی پر از لحظات تکرار نشدنی است. با EOS-1D X Mark III تعداد بیشتری از آنها را بگیرید و داستان بصری خود را برای جهانیان بگویید.
خرید این محصول
عکاسی ، بدون محدودیت

هنگامی که شرایط سخت و نور ضعیف است  ، EOS-1D X Mark III به شما امکان می دهد قبل از مسابقه تصاویر برنده را ضبط کنید. این بهترین جعبه ابزار خلاقانه با عملکرد عالی در نور کم ، AF با قابلیت یادگیری عمیق و فیلم خام 5.5K است.

خرید این محصول

​سریع ؛ دقیق و پر قدرت
بدون افت کیفیت

​سریعتر از سریع ؛ دقیقتر از دقیق

برخی از لحظات تکرار نشدنی هستند. در کسری از ثانیه رفته ، دیگر هرگز نخواهد آمد. با استفاده از EOS-1D X Mark III برای همیشه آنها را با حداکثر سرعت 20 فریم در ثانیه حفظ کنید.
فوکوس خودکار هوشمندی که ذهن شما را متعجب خواهد نمود

تصاویر را با وضوح و جزئیات بسیار بالا ثبت کنید. الگوریتم های یادگیری عمیق انواع موقعیت ها را تشخیص می دهند و حتی می توانند چهره های پنهان شده توسط عینک یا کلاه ایمنی را ردیابی کنند.

خرید این محصول
کیفیت قابل توجه در شرایط نامناسب

پردازنده DIGIC X و سنسور سفارشی 20 مگاپیکسلی در نور کم عالی هستند
 ISO 102،400 ، قابل ارتقا تا 819،200.
EOS-1D X Mark III محدوده دینامیکی برجسته ای را ارائه می دهد.
یک ماشین فیلم سازی مهیب

وقتی نوبت به فیلم می رسد ، EOS-1D X Mark III تقریباً در هر گردش کاری متناسب است. فیلم برداری با فرمت 4K 60p یا 5.5K RAW با امکانات خلاقانه جدید.

در ارتباط باشید ، رقابت کنید

خواه در یک استادیوم مجهز به اترنت باشید ، و یا اینکه تصاویر را با استفاده از Wi-Fi  در یک مهلت مشخص منتقل می کنید ، EOS-1D X Mark III شما را از رقابت جلو می اندازد.