​قیمت خرید و مشخصات دوربین کانن EOS 90D
Canon EOS 90D
دوربین کانن Canon EOS 90D یک SLR دیجیتال  APS-C میان رده با سنسور کاملاً جدید 32/5 مگاپیکسلی است .
ویژگی های بیشتر
خرید این محصول
این دوربین قادر است تا از سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF در حالت نمای زنده  و عکسبرداری با ویزور استفاده کند ، و در همه این شرایط از  فوکوس سریع و قدرت ردیابی و تعقیب  سوژه در سرعت بالا برخوردار است.
این دوربین دارای ویزور اپتیکال متوسط و LCD لمسی کاملاً  کارآمد است. همچنین این دوربین قادر است تا با سرعت 10 فریم در ثانیه از طریق ویزور و 7 فریم در ثانیه در حالت نمای زنده  ، هر دو با فوکوس خودکار مداوم را عکاسی کند.
دوربین جدید کانن Canon EOS 90D  در برابر شرایط اب و هوا  (تا حدی) مقاوم است  ، دارای هدفون ، میکروفون و پورت  USB-C  بوده و دارای قابلیت اتصال از طریق وای فای و بلوتوث نیز می باشد .
به زندگی دیجیتال شما متصل است

بلوتوث و Wi-Fi داخلی یک بعد دیگر به خلاقیت شما می بخشد. EOS 90D با دستگاه های هوشمندی که برنامه Canon Camera Connect * را اجرا می کنند کار می کند تا اشتراک گذاری تصاویر از طریق پیام رسانی و رسانه های اجتماعی را آسان کند. همچنین امکان کنترل دوربین از راه دور ، برای به دست آوردن زاویه دید بهتر نیز وجود دارد.
* قابلیت بلوتوث با برنامه Camera Connect به دستگاه هوشمند نیاز دارد تا به بلوتوث نسخه 4.0 (یا بالاتر) مجهز باشد. همچنین لازم است دستگاه هوشمند از سیستم عامل iOS 11.4 (یا بالاتر) یا Android 5.0 (یا بالاتر) استفاده کند ، برای جزئیات بیشتر مشخصات را ببینید
سیستم اتوفوکوس مورد استفاده برای دوربین کانن Canon EOS 90D در حالت نمای زنده ؛ از نوع Dual Pixel می باشد که نسبت به سیستم تشخیص فاز مورد استفاده در زمان عکاسی با ویزور ؛ حالت های مطمئن تری را ارایه می دهد . گستره نقاط فوکوس در حالت نمای زنده ،نسبت به حالت 45 نقطه ای سنتی ؛ از گستردگی بالاتری برخوردار است اما در هر صورت سرعت عکاسی متوالی نمای زنده نسبت به حالت عکاسی با ویزور ؛ در سطح پایین تری قرار دارد
خرید این محصول