​معرفی لنز کانن
Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM
لنز کانن Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM یک لنز زوم واید انگل پر سرعت است که برای دوربین های مانت RF کانن طراحی شده است . این لنز به طور خاص برای استفاده با دوربین های میرورلس فول فریم کمپانی کانن مناسب می باشد و در ساختار آن از 16 المنت شامل 2 عدسی محدب و 3 عدسی UD استفاده شده است .

موتور نانو USM برای این لنز امکان حرکت سریع و بی صدا گروه فوکوس دهی را فراهم می آورد . همچنین سیستم تثبیت تصویر داخلی این لنز ( استابیلایزر ) قادر به کاهش لرزش ها تا حدود 5 استاپ می باشد. و از آنجا که این یک لنز از خانواده لنز های سری L به شمار می آید جنس بدنه آن در حد بسیار مطلوبی قرار داشته و از حالت مقاومت و مهر و موم در برابر شرایط اقلیمی برخوردار می باشد.
معرفی لنز کانن
Canon RF 24-70 F2.8L IS USM

لنز کانن Canon RF 24-70 F2.8L IS USM یک لنز زوم استاندارد است که برای دوربین های میرورلس فول فریم کانن طراحی شده است . در ساختار و طراحی این لنز از 21 المنت شامل 3 عدسی محدب و 3 عدسی UD استفاده شده است .

همچنین در ساختار آن از یک موتور نانو USM برای گروه فوکوس استفاده شده است که حرکت نرم و روان و بدون صدا بخشهای مرتبط با فوکوس را امکان پذیر می نماید . حداقل فاصله فوکوس دهی این لنز برابر با 21 سانتیمتر در حالت واید و 38 سانتیمتر در حالت تله فتو می باشد .

سیستم استابیلایزر این لنز قادر است تا 5 استاپ کاهش لرزش تصاویر را به وجود آورد . وزن بدنه این لنز 900 گرم است و همانند تمام لنز های سری L این لنز نیز دارای حالت مهر و موم در برابر شرایط اقلیمی می باشد .

معرفی لنز کانن
Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM
لنز کانن Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM یک لنز زوم تله فتو با بدنه ای کاملا کم حجم و فشرده است که برای استفاده به همراه دوربین های میرورلس فول فریم کانن طراحی شده است .
بدنه کوچک و کم حجم از ویژگی های اصلی این لنز به شمار می آید و با طول بدنه 146mm یکی از کوچکترین لنز ها در رده خود می باشد.

در درون بدنه این لنز از یک موتور فوکوس شناور و در ساختار اپتیکال آن از 17 المنت در 13 گروه استفاده شده است.

بازترین دهانه دیافراگم این لنز در f/2.8 در تمامی فواصل کانونی آن به صورت ثابت وجود دارد سیستم کنترل فوکوس شناور و الکترونیکی مورد استفاده در لنز کانن RF70-200mm f/2.8L IS USM موجب شده است تا نزدیکترین فاصله فوکوس دهی لنز های 70- 200mm از حدود 120 سانتیمتر به 70 سانتیمتر کاهش پیدا کند و در این شرایط امکان ثبت تصاویر شبه ماکرو نیز فراهم آورده می شود .